OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

III EDYCJA LIGI ŻAKÓW NA TARNOVII 06.10.2014

  • autor: admin9876, 2014-09-27 19:21

       

PODZIAŁ NA GRUPY „ ŻAKI ”  SEZON 2014/2015  -

III edycja 6.10.2014

GRUPA  C

Tarnowia Tarnów

1.Okocimski Ks

2.Tarnovia Tarnów I

3.Tarnovia  Tarnów II

4.Wolania Wola Rzędzińska

5.Uks   Gryf Pleśna

Dojazd środki własne zbiórka w  Tarnowie 15.30 ul.Bandrowskiego przy stacji PKP,obuwie na trawie,ochraniacze,stroje klubowe

W grupach gdzie gra 5 zespołów, jeżeli jest taka możliwość, proszę o przygotowanie 2 boisk o wymiarach 35 x 50 m.

 II edycja Żaków 2006 i młodsi  29.09.2014

Zbiórka   powołanych ŻAKÓW 2006 i młodsi , dnia 29.09.14 (poniedziałek), 14.50 (zbiórka orlik k.basenu od strony szkoły),składka 20 zł do podziału na grupę(250zł przejazd)( płatne w dniu wyjazdu wg listy powołanych).Zabieramy obuwie na orlika,ochraniacze,jedzenie i picie.Stroje klubowe dostarczy trener.Powrót po 19.00

GRUPA   A

DĄBROWA  TARNOWSKA – orlik k. basenu

             OKS  BRZESKO

  FA DĄBROWA TAR-OKS   0-4

WESTOVIA I TARNÓW-OKS    0-1

LZS MĘDZRZECHÓW-OKS  


III EDYCJA LIGI ORLIKÓW JUŻ 02.10.2014

  • autor: admin9876, 2014-09-26 12:53

II ligowiec Oks  Sani Abubakar oraz kierownik-zawodnik  rezerw  Okocimskiego Sławomir Jagła na treningach orlików Okocimskiego przekazywali swoje piłkarskie doświadczenia

 

Ostatnia III edycja ligi orlików na orlikach i boiskach trawiastych odbędzie się 02.10.2014 w Brzesku -gospodarz Okocimski Brzesko (Orliki I)(Orliki II)-boisko boczne  ,dwa boiska , 5 drużyn ,każdy z każdym od 16.00 zbiórka 15.30 obuwie na boiska trawiaste,ochraniacze.Stroje klubowe.

1.Okocimski I 2004 

2.Okocimski II 2005

3. ZKS Unia Tarnów

4.Tarnovia Tarnów

5.AP  Brzesko

Rozgrywki na hali będą odbywać się w soboty .Rozgrywki orlików na orlikach lub boiskach trawiastych  planowane są od przyszłego sezonu w soboty(dotychczas w czwartki).


II EDYCJA LIGI ORLIKÓW I ŻAKÓW 25.09.14/29.09.14

  • autor: admin9876, 2014-09-21 22:18

Podopieczni Trenera Rafała  Polichta rocznik 2004 /2005 bez porażki w II edycji ligi orlików

             

           

Podopieczni Trenera Rafała  Polichta rocznik 2004 /2005 bez porażki w I edycji ligi

 

        

Podopieczni Trenera Rafała  Polichta rocznik 2006 i młodsi bez porażki w I edycji ligi żaków

                                II EDYCJA 25.09.2014(CZWARTEK) W II GRUPACH
GOSPODARZ GOSPRZYDOWA,MACIERZ LIPNICA MUROWANA(ORLIK W RAJBROCIE)
 

Orlik Rajbrot:16.00- 25.09.14  (czwartek)                Gosprzydowa 16.00-25.09.2014(czwartek)

1.Rajbrot                                                                       1.Gosprzydowa  -Oks  0-11

2.Macierz Lipnica Murowana                                       2.Oks I 2004 i młodsi

3. Bts Brzesko                                                             3.AP Brzesko-Oks   0-3

4.Orliki Oks II 2005                                                      4.Pagen Gnojnik  -Oks  0-10

                                                                                    5.Wulkan Biesiadki  -Oks   1-6 

    trener R.Policht                                                                   trener PZPN C zst A.Śnieg

 

II edycja Żaków 29.09.2014(PONIEDZIAŁEK)

Zbiórka   powołanych ŻAKÓW 2006 i młodsi , dnia 29.09.14 (poniedziałek), 14.50 (zbiórka orlik k.basenu od strony szkoły),składka 250zł do podziału na grupę(w dniu wyjazdu wg listy powołanych).Zabieramy obuwie na orlika,ochraniacze,jedzenie i picie.Stroje klubowe dostarczy trener.Powrót po 19.00

GRUPA   A

DĄBROWA  TARNOWSKA – orlik k. basenu

OKS  BRZESKO

  FA DĄBROWA TAR

WESTOVIA I TARNÓW

WESTOVIA II TARNÓW

LZS MĘDZRZECHÓW


TRENINGI BRAMKARSKIE

  • autor: admin9876, 2014-09-17 22:01

Zajęcia prowadzi Trener  Bramkarzy Can-Pack Okocimski -Daniel Pawłowski 


JUNIORZY MŁODSI OKS LIDEREM LIGI TOZPN PO 6 KOLEJCE

  • autor: admin9876, 2014-09-16 20:07

Podopieczni Tomasza Rogóża , liderem ligi Tozpn JUNIORÓW MŁODSZYCH

                I Liga Juniorów Młodszych - sezon 2014/2015

 1 Okocimski Klub Sportowy 5 15      25:3
2  Beskid Żegocina 5 12  18:16
3  BKS BOCHNIA 4 9  18:2
4 Ciężkowianka Ciężkowice 4 9  11:8
5  Dunajec Zakliczyn 4 6  18:11
6 Tuchovia Tuchów 4  6 2 7:6
7 Uszew 3 3  10:8
8 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3 3  6:22
9 Wolania Wola Rzędzińska 3 3  11:9
10 Jadowniczanka Jadowniki 4 0  3:12
11 Olszyny 4  ,0                            4-32

REZERWY OKS-KORONA NIEDZIELISKA 6-0

  • autor: admin9876, 2014-09-14 20:39
                     Podopieczni Rafała Polichta zajmują po 5 kolejce 1 miejsce w
                               Lidze okręgowej 2014/2015, grupa: Tarnów I

AKTUALNE WYNIKI LIGOWE TOZPN

  • autor: admin9876, 2014-09-12 21:25

 


ORLIKI OKS I-II WYGRYWAJĄ I EDYCJE LIGI

  • autor: admin9876, 2014-09-11 21:03

 

                                        Liga orlików 2004 i młodsi ,I edycja
            Brzesko 11.09.2014,gospodarz Okocimski Ks

 

Grupa I

1.Orliki Oks I 2004 i młodsi 12 pkt 37-0

2.Bts Brzesko 7pkt 20-4

3.Macierz Lipnica Murowana 6pkt 9-13

4.Rajbort 4pkt 7-13

5.Gosprzydowa 0pkt 1-44

 

Grupa II

1.Orliki Oks II 2005 7pkt 19-2

2.APBrzesko 7 pkt 13-1

3.Wulkan Biesiadki 3pkt 2-5

4.Pagen Gnojnik 0pkt 1-27

 

Drogą losowania podzielono 9 drużyn (ponad 130 osób)na grupy.Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym w grupie- 2x10 minut ze zmianą stron,na boisku treningowym Oks w Brzesku-gospodarz Okocimski Ks.Prawie 60 bramek strzelają podopieczni Trenera Rafała Polichta wygrywając w I edycji ligi TOPZN w grupach.Pamiętajmy jednak ,że sport ma być radością dzieci niezależnie od wyniku.

Sędziom,pomocy medycznej,trenerom ,rodzicom i wszystkim drużynom -Dziękujemy za przybycie a rodzicom za okazałą pomoc i słodki poczęstunek.

                                II EDYCJA 25.09.2014(CZWARTEK) W II GRUPACH
GOSPODARZ GOSPRZYDOWA,MACIERZ LIPNICA MUROWANA(ORLIK W RAJBROCIE)

Orlik Rajbrot:16.00- 25.09.14                                      Gosprzydowa 16.00-25.09.2014

1.Rajbrot                                                                       1.Gosprzydowa

2.Macierz Lipnica Murowana                                       2.Oks I 2004 i młodsi

3. Bts Brzesko                                                             3.AP Brzesko

4.Orliki Oks II 2005                                                      4.Pagen Gnojnik

                                                                                    5.Wulkan Biesiadki


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Kalendarium

30

09-2014

wtorek

01

10-2014

środa

02

10-2014

czwartek

III edycja ligi orlików ,boisko boczne zbiórka 15.30 orliki I-orliki II

03

10-2014

piątek

04

10-2014

sobota

MŁODZIKI Iskra Tarnów - Okocimski Klub Sportowy wyjazd 8.00 ,mecz 10:00

TRAMPKARZE Iskra Tarnów - Okocimski Klub Sportowy wyjazd 8.00 mecz, 12:00

JUNIORZY -Olszyny - Okocimski Klub Sportowy wyjazd 9.00 mecz- 11:00

05

10-2014

niedziela

REZERWY Uszew - Okocimski Klub Sportowy II 14:00

06

10-2014

pon.

Losowa galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 227, wczoraj: 313
ogółem: 144 065

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sport.pl