OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

TURNIEJE HALOWE 2014-Powołania

  • autor: admin9876, 2014-11-23 12:46

   

                      TURNIEJE HALOWE

29.11.2014 (sobota )2004 /2005  (Oks 3 drużyny  wszyscy zrzeszeni ,orliki gr.I ,gr.II,Brzesko ul.Piastowska ,turniej Can-Pack SA,wpisowe 10zł na turnieju ) Zbiórka 8.30 do 15.30 (zakończenie),hala ul.Piastowska 2(Zielonka),stroje klubowe.Zabieramy obuwie ,ochraniacze .Gwarantujemy pizzę,drożdżówkę,picie,medale
W turnieju tym gospodarz Okocimski Brzesko zaprezentuje drużynę rezerw I miejsce ligi okręgowej gr.1 Tozpn(trener R.Policht) i juniorów,którzy awansowali do Małopolskiej Ligi(trener T.Rogóż). Zbiórka 15.00 hala ul.Piastowska 2(Zielonka)
Rodziców dzieci powołanych prosimy o przygotowanie słodkiego poczęstunku

 

30.11.2014 (niedziela) młodziki 2002 i młodsi,Skawina (dojazd busem klubowym  7.45 zbiórka,wpisowe od powołanego 20zł ,max 12,ubieramy dresy klubowe.
Powołania:Koziński S,Woda B,Stachowicz K,Niedzwiecki Sz,Świerczek J,Wrona K,Zelek K,Guzek B,Boroń D,Toroń N,Żurawski J,Marmól K.

 

06.12.2014 Pleśna,(sobota) młodziki 2003 i młodsi bez wpisowego,dojazd środki własne 8.45
 Powołani :Guzek B,Boroń D,Toroń N,Żurawski J,Bielak K,Okas O,Smaluch A,Smulski H,Zagórowski P.Zbiórka w Pleśnej 8.50 stroje klubowe.

GRUPA B                                          
OKOCIMSKI Brzesko
TARNOVIA Tarnów
GKS Katowice
WISŁA Kraków
IGLOPOOL Dębica
PARTIZAN Bardejov

07.12.2014 Tarnów(niedziela)2005 i młodsi ,2007 i młodsi - 2 drużyny ul.Chemiczna 2,Mikołajki Cup(wpisowe 20zł od powołanego ,max 12,dojazd środki własne)

 

Mikołaki CUP-turniej wewnętrzny w skrzatach,żakach ,orlikach

 

12.12.2014 Wigilia klubowa dla wszystkich zrzeszonych w Okocimskim Klubie Sportowym od skrzata po seniora z II ligi-Restauracja Pawilon 16.00( obowiązkowo strój galowy)

 

 13/20/27 .12.2014 Powiatowa liga halowa w Jadownikach (hala przy gimnazjum) trampkarze Oks 2 drużyny,młodziki 2 ,orliki  2004 1 drużyna,2005 II drużyna(10zł wpisowe od powołanego,dojazd środki własne,stroje klubowe)
20/12/2014 Turniej świąteczny w Bochni,gospodarz ABC fUTBOLU, rocznik 2006 i młodsi,2008 i młodsi

NOWE STROJE TRENINGOWE OKS

  • autor: admin9876, 2014-11-23 12:22

   

 

 Już w  poniedziałek 24.11.14 i wtorek 25.11.14 (na treningach dzieci )będzie możliwość  zakupienia stroju piłkarskiego 

Cena:110zł   komplet stroju,(zielono-biały)loga(Oks,Can-Pack,Urząd Miejski) ,napisy(numer i nazwa klubu),getry (zielone) 

Zostało kilka kompletów większych dla młodzików/trampkarzy  s,xs zainteresowanych.

I rozmiary 116,122,128 dla skrzatów.Jeżeli będzie taka potrzeba istnieje możliwość zamówienia grupowego nawet ze swoim numerem .


WICEMISTRZOWIE TRAMPKARZE OKS W DRUŻYNIE Z BRAMKARZEM...

  • autor: admin9876, 2014-11-22 17:29

                   WICEMISTRZOWIE TRAMPKARZE OKS

                  W DRUŻYNIE Z BRAMKARZEM TURNIEJU

W turnieju występowało 12 drużyn rocznika 2000 i młodsi,faza grupowa(Oks II miejsce)wygrana w karnych od 1/4..3-2,wygrana w karnych 1/2.. 3-1 ,przegrana w finale .Podopieczni trenera M.Małysy wystąpili w nowych strojach zakupionych przez Okocimski Klub Sportowy  

wyniki:

Oks-Cedronka Wola Radziszowska 3-0

Oks-Milenium Skawina 0-2

Oks-OrzełSidzina I  1-1(3-2) w karnych

Oks- Bronowianka I 0-0(3-1) w karnych

Oks- Słowik Olkusz 1-3

       

22.11.2014 trampkarze 2000 i młodsi ,Skawina 

Powołani:

1. Śnieg Nikodem2000 bramkarz turnieju,obrona 2 karnych,strzelone 2 bramki
2. Zagórowski Łukasz 2000,3 bramki
3. Zelek Wiktor 2000
4. Kluska Nikodem 2000.4 bramki
5. Matura Jakub 2000
6. Mendel Jakub 2001
7. Musiał Sebastian 2001
8. Poliszak Konrad 2001,1 bramka
9. Pietrzyk Radosław 2001
10. Fidelus Wojciech 2001
11. Gurgul Tobiasz 2001
12. Kmiecik Kacper 2001,1 bramka

 
 

 

 


OKOCIMSKI W PROJEKCIE AKTYWNA SZKOŁA- AKTYWNY UCZEŃ...

  • autor: admin9876, 2014-11-19 09:14

19.11.2014 w Publicznym Gimnazjum NR.1 w Brzesku odbyła się prezentacja przygotowana przez zawodnika II ligowej drużyny Arkadiusza  Ryś i Anettę Śnieg kierownik sekcji dzieci i młodzieży Oks ,która poprowadziła prelekcję na temat aktywności młodego człowieka ,jak bardzo wpływa rozwój fizyczny na życie -,, AKTYWNIE ŻYĆ-TO ZDROWYM BYĆ'' 

W programie tym uczestniczył :Dyrekor Klubu Tomasz Karwala,zawodnik,wychowanek II ligowej drużyny Can-Pack Oks Mateusz Wawryka

Prezentacja przygotowana na potrzebę projektu w jakim uczestniczy s PGNR.1 W Brzesku

,,AKTYWA SZKOŁA-AKTYWNY UCZEŃ''


I MIEJSCE REZERW OKS LIGA OKRĘGOWA GR.I W SEZONIE JESIENNYM...

  • autor: admin9876, 2014-11-09 17:25

 

 

  1.  Okocimski KS II Brzesko 13 31 10 1 2 47-12 6 0 0 31-1 4 1 2 16-11          
  2.  LKS Gnojnik 13 27 9 0 4 48-21 6 0 0 21-1 3 0 4 27-20          
  3.  Naprzód Sobolów 13 26 8 2 3 36-29 6 1 0 22-13 2 1 3 14-16          
  4.  Olimpia Wojnicz 12 25 8 1 3 32-14 5 0 2 22-9 3 1 1 10-5          
  5.  Jadowniczanka Jadowniki 13 24 7 3 3 46-16 4 1 1 29-4 3 2 2 17-12          
  6.  Macierz Lipnica Murowana 13 21 7 0 6 32-28 6 0 1 22-8 1 0 5 10-20            
  7.  Dunajec Zakliczyn 13 19 6 1 6 21-21 5 0 2 13-4 1 1 4 8-17 1 1 0 1 0 1-1
  8.  Orzeł Dębno 13 19 5 4 4 18-25 4 3 0 12-6 1 1 4 6-19 1 1 0 1 0 1-1
  9.  Zorza Zaczarnie 13 18 5 3 5 22-22 3 3 1 12-9 2 0 4 10-13          
  10.  LKS Uszew 13 15 4 3 6 22-34 2 2 3 13-17 2 1 3 9-17            
  11.  Tarnavia Tarnawa 13 13 4 1 8 26-37 4 0 2 20-12 0 1 6 6-25          
  12.  Dunajec Mikołajowice 13 12 3 3 7 14-27 2 1 3 11-16 1 2 4 3-11            
  13.  Korona Niedzieliska 13 9 3 0 10 20-45 1 0 5 10-22 2 0 5 10-23            
  14.  Raba Niedary 12 0 0 0 12 8-61 0 0 5 4-28 0 0 7 4-33
            Trener rezerw Okocimski II Rafał Policht

WSPARCIE BURMISTRZA MIASTA BRZESKA DLA SEKCJI DZIECI I...

  • autor: admin9876, 2014-11-09 08:40

  

 

Burmistrz Miasta Brzeska od lat wspiera sekcje dzieci i młodzieży  Oks ,za co serdecznie dziękujemy

 

 

 

 

kliknij i zobacz:


ŻAKI OKS W ,,NPA SKAWINA CUP'' ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM

  • autor: admin9876, 2014-11-09 06:33
 Dla tych co nie mogli  przyjechać oglądać swoich Pociech, transmisja na żywo w internecie, o tutaj:http://www.piastskawina.pl/piast-tv/     

 

  • 09.11.2014 (niedziela)2006 i młodsi ,Skawina 

​Powołani 2006 i młodsi:Wielgosz Sebastian ,Kliś Szymon,,Sroga Adrian, Gicala Jakub,Kuciel Jakub, Skórka Oliwier, Niedźwiecki Jakub, Kozieł Szymon, ,Król Krystian, Łukasik Nikodem.,Sowa Kacper,Okas Jakub

W turnieju uczestniczyło 10 drużyn podzielone na 2 grupy.

Wyniki:

Oks- Skawina I  0-1

Oks-Milenium 0-0

Oks-JSS Kraków 1-1

Oks-Progres Kraków 0-1

Oks-Sandecja N.Sącz  0-2

 


ORLIKI WICE- MISTRZEM , NPA SKAWINA CUP''

  • autor: admin9876, 2014-11-08 19:57
   Dla tych co nie mogli przyjechać oglądać swoich Pociech, transmisja na żywo w internecie, o tutaj:http://www.piastskawina.pl/piast-tv/ 
  • 08.11.2014 (sobota) 2004 i młodsi

Powołani 2004 i młodsi : Okas Oliwier,Zagórowski Piotr,Smulski Hubert,Klęk Kamil,Siudut Michał,Poliszak Dawid, ,Klimek Kacper, Bielak Krystian, Stal Kacper,Garbień Franciszek, Gurgul Krystian,Zaczyński Filip,Adrian Smaluch.Podopieczni R.Polichta

Występowało 12 drużyn podzielonych na 3 grupy po 4 drużyny.Orliki Oks nie stracili a jednej bramki w grupie trafiając do bramek przeciwników 10 razy,zajmując tym samym I MIEJSCE.W fazie finałowej tracąc jedną tylko bramkę i nie przegrywając meczu (wygrana i remis) zajęli w finale II miejsce przegrywając mniejszą ilością bramek

Mecze grupowe:

1.Oks-Milenium II Skawiana  4-0

2.Oks-JJS Kraków 4-0

3.Oks-Piast Skawina I 2-0

Mecze finałowe:

1.Oks-  Uks.UL.Kraków 1-0

2.Oks-Milenium Skawina 1-1

3. Milenium Skawina- Uks. Ul.Kraków 4-0

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i gratulacje dla Orlików Oks,podopiecznych Trenera R.Polichta

 

 


SKRZATY MISTRZEM ,, NPA SKAWINA CUP''

  • autor: admin9876, 2014-11-08 19:56
   Dla tych co nie mogli przyjechać oglądać swoich Pociech, transmisja na żywo w internecie, o tutaj:http://www.piastskawina.pl/piast-tv/ 

 

  • 08.11.2014 (sobota)2008 i młodsi ,Skawina   I MIEJSCE

​Powołani 2008 i młodsi :Klęk Oskar,Gadzina Franciszek,Szałas Patryk,Sala Filip,Fidelus Tomasz(2010),Fidelus Krzysztof,Guzek Franciszek,Kubik Ryszard,Machowski Adam(2010), Gut Kacper, Gicala Oliwier,Okas Dawid,Gancarz Radosław.Trener R.Policht

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn,system gry każdy z każdym.Skrzaty Oks rozegrały 4 mecze tracąc tylko 1 bramkę a strzelając do bramki przeciwnika 5.Królem strzelców został Kacper Gut (4 gole).1,O.Gicala. Skrzaty Oks  wygrały cały turniej z ilością 10 punktów.Dziękujemy organizatorom i życzymy dalszych sukcesów najmłodszym wychowankom Okocimskiego Ks.

Wyniki:

1.Oks-Piast Skawina 1-0

2.Oks-Milenium Skawina 2-0

3.Oks-Piast Skawina II  1-0

4.Oks-Uks.Ul.Kraków 1-1


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Kalendarium

27

11-2014

czwartek

28

11-2014

piątek

29

11-2014

sobota

ORLIKI TURNIEJ CAN-PACK HALA ZIELONKA,zbiórka 8.30

PREZENTACJA DRUŻYNY REZERW- I MIEJSCE LIGA OKRĘGOWA I RUNDA JUNIORZY MŁODSI AWANS DO MAŁOPOLSKIEJ LIGI(ubieramy dresy klubowe Obowiązkowo!) 15.00 hala na Zielonce

Sparing młodziki 12.30-14.00,trampkarze 14.00-15.30 hala przy Gimnazjum w Jadownikach

30

11-2014

niedziela

MŁODZIKI 2002 I MŁODSI TURNIEJ W SKAWINIE,zbiórka 7.45

01

12-2014

pon.

02

12-2014

wtorek

03

12-2014

środa

Losowa galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 4, wczoraj: 253
ogółem: 163 585

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sport.pl