OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Reklama

Żaki gr.II rocznik 2005 i mlodsi

-poszukujemy z turnieju Mam ,niebieskiej koszulki 22 Mam,2 koszulek biało -zielonych w paski  

 
       TRENINGI DO 27.06.14 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU 
                             WOLNE OD TRENINGÓW 05.07.14-16.07.14
         wyjazd grupy dzieci i młodzieży Oks na obóz sportowo-rekreacyjny nad morze                      
                        TRENINGI W NOWO UTWORZONYCH GRUPACH    
 Od 01.07.14 (wtorek),04.07.14( piątek),powrót 18.07.14 (piątek)
 ŻAKI         2006 i młodsi ,18.00 ,orlik na  Zielonce ,wtorek,piątek
SKRZATY  2008 i młodsi   ,17.00 ,orlik na  Zielonce ,wtorek,piątek
( TRAWA NABÓR W SKRZATACH)zgłoszenia email:oksbrzesko@gmail.com
 OD 30.06.14 Orliki I(2004 )  i młodsi Orliki II 2005                                                                              
TRENINGI:
                           wtorek, 18.00-19.00 skrzaty ,orlik na Zielonce w razie deszczu hala obok
                           piątek 18.00-19.00 skrzaty ,orlik na Zielonce, w razie deszczu hala obok
                           bramkarski żaków : środy orlik.basenu 15.30 odwołany do zakończenia sezonu
      planowane:    
27.06.14 ,,Brasiljana'' oficjalne zakończenie sezonu                        
08.06.13    Finał ligi żaków 2005 w Zbylitowskiej Górze
01.06.14  Turniej z OKAZJI DNIA DZIECKA
24.05.2014 Z OKAZJI DNIA MATKI 
2 grupy 2005
GRUPA I 2005  OPIEKUN TRENER R.POLICHT 
1.KONRAD AUGUSTYN
2.DAWID POLISZAK
3.MICHAŁ SIUDUT
4.SZYMON MIDA
5.KAMIL MARECIK
6.IGOR URYGA 
7.BARTOSZ BABICZ
8.KLIŚ  KAROL
GRUPA II 2005 I młodsi OPIEKUN  WIESŁAW KANIA
1.KACPER PASULA
2.ERYK POLICHT
3.IGOR GURGUL
4.MARCEL KUBALA
5.KACER MAJDA
6.OSKAR CZERNECKI
7.NATAN OJCZYK
8.FILIP ZIĘBIŃSKI 
 
2 grupy 2006
GRUPA I 2006 OPIEKUN ŁUKASZ  GICALA
1.SZYMON KOZIEŁ
2.OLIWIER SKÓRKA
3.ADRIAN SROGA
4.JAKUB KUCIEL
5.JAKUB GICALA
6.SEBASTIAN WIELGOSZ
GRUPA II 2006 OPIEKUN JOLANTA SZCZECIŃSKA
1.KRYSTIAN KRÓL
2.JAKUB SZCZECIŃSKI
3.JAKUB NIEDZWIEDZKI
4.WIKTOR PIWOWARSKI
5.NIKODEM ŁUKASIK
6.HUBERT PYREK
7.WESOŁOWSKI MARCEL

Rozmieszczenie zespołów rocznik: 2005 r. w grupach. – 01.06.2014 r./ 2x12,00 min/

BOISKO TRAWIASTE „B”

nr II

BOISKO TRAWIASTE „B”

nr II

BOISKO TRAWIASTE „B”

nr II

BOISKO TRAWIASTE „B”  

          nr II

MINI BOISKO 9 – 10

MINI BOISKO 9 -10

MINI BOISKO 11 – 12

MINI BOISKO 11 – 12

GRUPA 5

GRUPA 5a

GRUPA 6

GRUPA 6a

ROCZNIK 2005

ROCZNIK 2005

ROCZNIK 2005

ROCZNIK 2005

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

1.LOTNIK KRYSP  II

1.GLINIK GORLICE

1.UNIA II TARNÓW

1.KS BOREK II

2.AP PROGRES III

2.AP 21 KRAKÓW II

2.PROKOCIM

2.AP GORSZKOW I

3.KRAKUS I SWOSZ

3.OKS BRZESKO  II

3.GRĘBAŁOWIANKA

3.ALBERTUS

4.GARBARNIA II

4.JADWIGA II

4.CLEPARDIA I

4.OKS BRZESKO  I

5.AP GROSZKOW II

5.AP ZABIERZÓW II

5.KRAKUS N H II

5.TRZCIANA 2000

6.BRONOWIANKA B

6.POGÓRZE II GDÓW

6.SZ PODSAWOWA 151

6.WANDA N H I

Rozmieszczenie zespołów rocznik:  2006 r. w grupach. – 01.06.2014 r /2x12.00 min/

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

MINI BOISKO 17 – 18

MINI BOISKO 17 – 18

MINI BOISKO 19 – 20

MINI BOISKO 19 – 20

GRUPA 9

GRUPA 9a

GRUPA 10

GRUPA 10a

ROCZNIK 2006

ROCZNIK 2006

ROCZNIK 2006

ROCZNIK 2006

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

1.AP 21 I KRAKÓW

1.KMITA ZABIERSZÓW

1. KS PROKOCIM I

1.OKS BRZESKO II

2.KS. BOREK I

2.PKS JADWIGA I

2.KS WIECZYSTA

2.KRAKUS SWOSZ II

3.AS PROGRES I

3.BRONOWIANKA  A

3.SZKOŁA 151

3.PRĄDNICZANKA I

4.KS POLONIA I KRAKÓW

4.MAŁA  I GWIAZDA

4.KS CLEPARDIA I

4.WISŁA SP 34

5.MKS CRACOVIA

5.PRĄDNICZANKA I

5.KS BOREK II

5.GÓRNIK LIBIĄZ

6.TS WISŁA I

6.KRAKUS I SWOSZ 

6.TS. WISŁA II

6.JADWIGA II

 

 

 

Rozmieszczenie zespołów rocznik:  2006 – 2007 r. w grupach. – 01.06.2014 r /2x12.0 min/

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

BOISKO

SZTUCZNA NAWIERZCHNIA „C”

nr 3

MINI BOISKO 21 – 22

MINI BOISKO  21 – 22

MINI BOISKO 23 – 24

MINI BOISKO 23 – 24

GRUPA 11

GRUPA 11a

GRUPA 12

GRUPA 12a

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2006

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN

11.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW  12.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

1. BOREK III

1.TRZCIANA 2000

1.BOREK V

1.UNIA TARNÓW

2. TS WISŁA II

2.POGÓRZE GDÓW II

2.CLEPARDIA

2.OKS BRZESKO

3. POLONIA KRA II

3.BRONOWIANKA

3. TS WISŁA III

3.PKSA Św JÓZEF

4. AP  PROGRES  II

4.AP 21 III KRAKÓW

4.AS PROGRES III

4.BONITO MSZANA

5.RKS GARBARNIA

5.GLINIK GORLICE

5.SŁOWIK OLKUSZ

5.WBROMSKA AP

6.KS ALBERTUS

6.KS BOREK IV

6.TS WĘGRZCE

6.KS RADZISZOWIANKA

7.                -

7.              -

7.             -

7.KS ORZEŁ PW               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

28

07-2014

pon.

Trampkarze 2000/01 sparing boczne boisko Oks ,10.00 z Tarnovią

Orliki gr.I i gr.II trening wyjątkowo w tych samych godzinach orlik na Zielonce

Wakacje z piłką nożną roczników 2001/2002/2003 orlik k.basenu zbiórka 14.45-trening odwołany

29

07-2014

wtorek

30

07-2014

środa

Rezerwy Oks z II ligowcami Oks sparing boisko główneOkocimska 34,17.00

31

07-2014

czwartek

01

08-2014

piątek

02

08-2014

sobota

03

08-2014

niedziela

Losowa galeria

LOSOWA GALERIA
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 256, wczoraj: 363
ogółem: 118 639

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sport.pl