OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Żaki gr.II rocznik 2005 i mlodsi

 

Treningi w okresie jesienno-zimowym hala,w okresie wiosenno-letnim orlik lub boisko Oks

dotyczy: treningów żaków                
 od 08.04.14               wtorek18.15-19.00 żaki hala Na Czarnowiejskiej

 

                                   piątek 17.45-19.00 żaki hala Na Czarnowiejskiej

 

 
                                                       wtorek  18.00-.19.00 żaki 2005 i młodsi,orlik na Zielonce
              od  02.05.14                     piątek 18.00-.19.00 żaki 2005 i młodsi,orlik na Zielonce

W razie złych warunków pogodowych do kwietnia pozostaniemy na hali.

JUŻ 24.05.2014 TURNIEJ ŻAKÓW I KADRY MAM O PUCHAR BURMISTRZA  MIASTA BRZESKA ZAPISY CHĘTNYCH MAM DO TRENINGU U PANI K.Sroga

 

 


 

Informacja dla rodzica(prawnego opiekuna):             

 

  • Wpłaty na Konto do 15-tego każdego miesiąca(bardzo prosimy o terminowe wpłaty-brak w jednym miesiącu wpłaty wyklucza z grupy, zastąpi go osoba czekająca na wolne miejsce
  • Pilnie oddajemy trenerowi  upoważnienia rodziców
  • Zgody ,kto nie wypełnił u trenera lub  na stronie do pobrania
  • Obowiązkowo przebieramy na hali obuwie z jasnymi spodami
  • Trener odpowiada za dziecko tylko w godzinach treningu (wyjazdu na rozgrywki)
  • Dane o nowo zgłoszonym do sekcji prosimy kierować na email: oksbrzesko@gmail.com

 


liga żaków już od 14.04.2014

PODZIAŁ NA GRUPY „ ŻAKI ” 

SEZON 2013/2014  wiosna

 

WOJNICZ GOSPODARZ

FA  WOJNICZ

TAP Tarnów

OLIMPIA WOJNICZ

OKS BRZESKO 


Gospodarze  Termin  14 kwiecień   godz.16.00 ;zbiórka w Wojniczu 15.30 odwołane

FA Dąbrowa Tarn., Pleśna, Wola Rzędzińska, BTS, Wojnicz

Gospodarze  Termin  28 kwiecień   godz.16.00 ;

Skrzyszów, Ciężkowice, Radłovia, Tarnovia, Tap Tarnów

 

 

Halowe rozgrywki Tozpn rocznika 2005

  • 18 Styczeń 2014 -  DĄBROWA  TARNOWSKA
    26 Styczeń  2014  -  TARNÓW (Hala Sportowa ul .Chemiczna 4)
    22  Luty  2014  -   PLEŚNA  (Hala Sportowa ZSP)
    22  Marca 2014 -   w Tuchowie

               

LIGA  ŻAKÓW - podział na grupy 

22.03. 2014  TUCHÓW

GRUPA   A

8.30 – 10.45

MECZ 12 MIN.

GRUPA  B

10.45 – 13.00

MECZ 12 MIN.

GRUPA  C

13.00 – 15.15

MECZ 12 MIN.

GRUPA D

15.15 – 16.45

MECZ 15  MIN.

 

CIĘŻKOWICE

 

MOSiR  TUCHÓW

 

TARNOVIA

 

UNIA TARNÓW-OKS 1-3

 

LUKS SKRZYSZÓW

 

TAP TARNÓW

 

UKS PLEŚNA

 

OKS BRZESKO

ISKRA

TARNÓW

 

AP BRZESKO

 

BTS BRZESKO

MKS OLIMPIJCZYK SZCZUROWA-OKS 0-6

RADŁOVIA RADŁÓW

DĄBROVIA

DĄBROWA TAR.

WOLANIA

WOLA RZĘDZIŃSKA

WESTOVIA

TARNÓW-OKS 0-1

 

BŁĘKITNI TARNÓW

 

OLIMPIA WOJNICZ

 

FA  WOJNICZ

 


 

LIGA  ŻAKÓW - 

22.02. 2014  PLEŚNA

WYNIKI:

Okocimski Ks-Unia Tarnów   3-1

Okocimski Ks-Błękitni Tarnów 3-0

Okocimski Ks-Radłovia  7-0

 

GRUPA   A

8.30 – 10.50

MECZ 12 MIN.

GRUPA  B

10.50 – 13.10

MECZ 12 MIN.

GRUPA  C

13.10 – 14.45

MECZ 15 MIN.

GRUPA D

14.45 – 16.30

MECZ 15  MIN.

 

UKS PLEŚNA

 

TAP TARNÓW

 

OKS BRZESKO

 

BTS BRZESKO

 

MOSiR  TUCHÓW

 

AP BRZESKO

 

UNIA TARNÓW

MKS OLIMPIJCZYK SZCZUROWA

 

LUKS SKRZYSZÓW

 

TARNOVIA

 

BŁĘKITNI TARNÓW

DĄBROVIA

DĄBROWA TAR.

ISKRA

TARNÓW

WESTOVIA

TARNÓW

RADŁOVIA RADŁÓW

WOLANIA

WOLA RZĘDZIŃSKA

 

FA  WOJNICZ

 

OLIMPIA WOJNICZ

 

 

PROGRAM ZAJĘĆ W II TYGODNIU FERII ZIMOWYCH

 

10 do 14 luty 2014

ŻAKI:

 

11 luty 2014

Zbiórka o godz. 10.00 w Centrum Edukacji Dziecięcej „Lililand”

w Brzesku, przy ul. Pomianowskiej 7. Zabawy i figle do godz.12.00.

Koszt pokrywa Rada Rodziców.

13 luty 2014

Turniej wewnętrzny grupy Żaków. Zbiórka o godz. 11.50 na hali

przy ZSP Nr 1 na ul. Czarnowiejskiej.

Każdy uczestnik otrzyma medal.

Czas trwania Turnieju od 12.00 do 13.00

14 luty 2014

Zbiórka o godz. 12.25 na hali przy ZSP Nr 1 na ul. Czarnowiejskiej.

Trening – 90 minut.

 

 

26 Styczeń  2014  -  TARNÓW (Hala Sportowa ul .Chemiczna 4)

GRUPA   A

8.30 – 10.50

MECZ 12 MIN.

GRUPA  B

10.50 – 12.30

MECZ 15 MIN.

GRUPA  C

12.30 – 15.15

MECZ 15 MIN.

GRUPA D

15.15 – 17.00

MECZ 15  MIN.

 

TAP TARNÓW

 

UNIA TARNÓW

 

TARNOVIA-OKS

           3-1

rewanż 1-1

WESTOVIA

TARNÓW

 

BTS BRZESKO

 

AP BRZESKO

 

OKS BRZESKO

 

LUKS SKRZYSZÓW

BŁĘKITNI TARNÓW

DĄBROVIA

 

MKS OLIMPIJCZYK SZCZUROWA-OKS

                0-1

FA DĄBROWA TARNOWSKA

RADŁOVIA RADŁÓW

WOLANIA

WOLA RZĘDZIŃSKA

 

MOSiR  TUCHÓW-OKS

                0-3

 

UKS PLEŚNA

ISKRA

TARNÓW

 

 

 

 

 

                              Liga żaków 2005 i młodsi

                                                             

     TARNOVIA  TARNÓW

     WESTOVIA  TARNÓW

     UNIA  TARNÓW

     OKS  BRZESKO

      MOSiR  TUCHÓW

18.01.2014

GODZ.

MECZ

WYNIK

10.45

TARNOVIA - WESTOVIA

 

10.58

MOSiR - OKS

1-0

11.11

UNIA - OKS

0-1

11.24

WESTOVIA – UNIA

 

11.37

MOSiR - TARNOVIA

 

11.50

TARNOVIA – OKS

2-3

12.03

MOSiR - WESTOVIA

 

12.16

TARNOVIA – UNIA

 

12.29

WESTOVIA - OKS

0-2

12.42

MOSiR - UNIA

 

bramki strzelali:
Dawid Poliszak x1
Marcel Kubala x1
Szymon Mida x1
Michał Siudut x1
Karol Kliś x 2

Turnieje:

                                        

  • 08.12.2013 Mikołajkowy Turniej w Tarnowie dla rocznika 2006 i młodsi
  • Powołani:Figiel D,Sroga A,Niedźwiecki J,Łukasik N,Gicala J,Kuciel J,Piwowarski W,Okas J,Sowa K,Wielgosz S,Skórka O,Kliś Sz

Turniej Mikołajkowy drużyn zaprzyjaźnionych przebiegał w myśl hasła,,Sport Radością Dzieci''

 

                 rocznik 2004 i młodsi                                          rocznik 2006 i młodsi

wyniki:Okocimski KS-Tap IITarnów  11-0                                   3-0

           Okocimski KS-GKS Glinik       2-2                                     0-1

           Okocimski KS-Tap I Tarnów    4-2                                     0-2

           Okocimski KS- EA Dąbrowa Tarn. 2-4                              2-0

Bramki dla Oks rocznik 2004 i młodsi strzelali:Oliwier Okas x 7,Dawid Poliszak (2005)x6,Krystian Bielak x4,Igor Gurgul(2005)x1,Tomasz Sadley x3,Kamil  Klęk x2,Kacper Klimek x2

Bramki dla Oks rocznik 2006 i młodsi strzelali:Jakub Okasx 3,Kacper Sowax1 (2007),Jakub Gicala x1,Dawid Figiel x1

Najlepszym bramkarzem Turnieju r.2006 i młodsi został-Jakub Niedźwiecki (OKS)

Najlepszym zawodnikiem drużyny r.2006 i młodsi została-Jakub Okas(OKS)

Najmłodszym zawodnikem Turnieju został  Kacper Sowa(OKS)

Najlepszym zawodnikiem drużyny r.2004 i młodsi został Dawid Poliszak (2005)

 


 

17 listopada 2013Rocznik 2005

       I TURNIEJ HALOWY- ROCZNICOWY Z OKAZJI

      IV ROCZNICY POWSTANIA TARNOWSKIEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ  

                                  I miejsce Okocimskiego  Brzesko rocznik.2005

Podopieczni R.Polichta bez porażki rozegrali 6 spotkań ,strzelając 15 bramek,tracąc 1.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został Michał Siudut

Wice mistrzem Króla Strzelców Turnieju Dawid Poliszak

SIUDUT MICHAŁ    2005       
AUGUSTYN KONRAD    2005       
POLISZAK DAWID    2005       
URYGA IGOR    2005       
MIDA SZYMON    2005       
MAJDA KACPER    2005       
KLIŚ KAROL    2005       
MARECIK KAMIL    2005       
KUBALA MARCEL    2005       
PASULA KACPER    2005       
GURGUL IGOR    2005       
POLICHT ERYK    2005    

Drużyny:Tarnowska Akademia Piłkarska,Radłovia Radłów,AP Brzesko,Mosir t,Czarnovia,Wolania,Okocimski Klub Sportowy


LIGA ŻAKÓW

                     

1.I-II tura rozgrywek żaków 2005 i młodsi

                     
  • Okocimski-Orliki Dębno  9-0       6-0
  • Okocimski-Bts Brzesko   1-0       0-1
  • Okocimski -AP Brzesko   2-1       3-1
                       
                     
                     

III Tura Żaków 2005 i młodsi(ostatnia na orliku) w Tarnowie Osiedle Zielone 07.10.13

                       
                       
                   

WYNIKI: I miejsce w grupie

Okocimski - Iskra Tarnów  4-0

Okocimski-Westovia I   2-0

Okocimski-Westovia II  1-1

Okocimski-Tap Tarnów 2-1

 
Turniej:,,Eliminacjie''Brazylia 2014 grupie  żaków 2005 i młodsi
 
                 

                    
                       

Drogą losowania wybrano drużyny ,,Eliminacji''Brazylia 2014 w grupie  żaków 2005 i młodsi .Jest to wewnętrzny Turniej Przyjaźni,sprawdzamy swoje umiejętności,uczymy się grać według zasad Fair Play -mówił trener po zakończonych rozgrywkach .Każdy z WAS jest Zwycięzcą,gdyż możecie grać,biegać ,śmiać się  Mecze będą rozgrywane w piątek,każdy z każdym plus rewanż a uczestnicy jednakowo nagrodzeni-22.11.2013

Ukraina:Majda K,Kliś Sz,Marecik K,Kubala M,I.Uryga ,N.Łukasik Ipkt

Czarnogóra:Sroga A,Figiel D,Okas J,Kozieł Sz,M.Ojczyk  I pkt

Anglia:Skórka O,Kuciel J,Niedźwiecki J,Mida Sz,Wielgosz S 7 pkt

Polska:Pasula K,Kliś K,Gurgul J,Policht E,Gicala J,Klimczak.O 7 pkt

25.10.13 1.Polska-Ukraina      5-0

               2.Czarnogóra-Anglia 2:4

 Bramki strzelali:Policht E x2,Kliś K,Gurgul I,Gicala J,Okas J,Figiel D,Mida Sz x 4

08.11.13  1.Polska-Czarnogóra   6-1

                2.Anglia-Ukraina           5-3

Bramki strzelali:E.Policht x1,K.Kliś x1,I.Gurgul x3.J.Gicala x1,SZ.Mida x5.K.Majda x3.N.Ojczyk x1

22.11.13  1.Polska-Anglia  4-4

                2.Ukraina-Czarnogóra 2-2

Bramki strzelali:Policht. E ,Kliś. K ,Gurgul .I ,Gicala. ,Mida. Sz ,Ojczyk. N ,Majda. K,Kubala. M.,Sroga A

Najlepsi strzelcy drużyn:

1.Anglia -Mida Szymon

2.Polska -Gurgul Igor

3.CzarnogóraOjczyk Natan

4.Ukraina-Majda Kacper

Najlepszy bramkarz:

1.Niedźwiecki Jakub

1.Klimczak Oliwier

1.Okas Jakub

2.Łukasik Nikodem

           

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

18

04-2014

piątek

Młodziki Oks ,10.00 z Tarnovią ,boisko boczne-(piątek)

19

04-2014

sobota

Juniorzy Starsi Oks - Radłovia Radłów, 11.00 boisko Bobry Bobrovia,wyjazd

20

04-2014

niedziela

21

04-2014

pon.

22

04-2014

wtorek

Juniorzy młodsi z Dunajcem Zaliczyn,boczne boisko godz,11.00 ,zbiórka 10.00

23

04-2014

środa

24

04-2014

czwartek

Orliki 2003 i młodsi rozgrywki ligowe Dębno 16.00

Losowa galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 195, wczoraj: 284
ogółem: 90 980

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sport.pl