OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Skrzaty gr.IV naborowa

-poszukujemy z turnieju Mam ,niebieskiej koszulki Mam 22 ,2 koszulek biało -zielonych w paski   
           TRENINGI DO 27.06.14 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU 
                              WOLNE OD TRENINGÓW 05.07.14-16.07.14
              wyjazd dzieci i młodzieży na obóz sportowo-rekreacyjny nad morze
                      TRENINGI W NOWO UTWORZONYCH GRUPACH    
 Od 01.07.14 wtorek,04.07.14 piątek -powrót 18.07.14 (piątek)
  ŻAKI        2006 i młodsi ,18.00(orlik na Zielonce,wtorek,piątek)
SKRZATY   2008 i młodsi 17.00(orlik na Zielonce,wtorek,piątek)
( TRAWA NABÓR W SKRZATACH)zgłoszenia email:oksbrzesko@gmail.com
 OD 30.06.14 Orliki I(2004 )  i młodsi Orliki II 2005                                                                           
HARMONOGRAM TRENINGÓW
  • okres jesienno-zimowy:  hala przy ul Czarnowiejskiej ZSP NR1
  • okres wiosenno-letni: orliki,boczne boisko Oks

                                                  Trener: Rafał Policht

 

 


 

dotyczy: treningów skrzatów         

                            wtorek, 17.00-18.00 skrzaty ,orlik na Zielonce w razie deszczu hala obok
                           piątek 17.00-18.00 skrzaty ,orlik na Zielonce, w razie deszczu hala obok
 
 
                                      Turniej z OKAZJI DNIA DZIECKA
GRUPA  2007 OPIEKUN RYSZARD KLIŚ
1.SZYMON KLIŚ
2.SZYMON BARCZYK
3.JAKUB CZERNECKI
4.JAKUB OKAS
5.KACPER SOWA
6.BRUNO TURLEJ
7.MILAN SUŁEK
8.FEDEK DAWID
GRUPA 2008 OPIEKUN JAROSŁAW OKAS
1.MIKOŁAJ ZIEMIAŃSKI
2.FILIP SALA
3.KACPER GUT
4.OLIWIER GICALA
5.DAWID OKAS
6.KRZYSZTOF FIDELUS
7.TOMASZ FIDELUS

========================================================================

STADION GŁÓWNY HUTNIKA

 

Rozmieszczenie zespołów rocznik:  2007  w grupach. - 01.06.2014 r. /2x10.00 min/

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

MINI BOISKO 25 - 26

MINI BOISKO 25 - 26

MINI BOISKO 27 - 28

MINI BOISKO 27 - 28

GRUPA 13

GRUPA 13a

GRUPA 14

GRUPA 14a

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2007

ROCZNIK 2006

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

1.AP GORSZKOW II

1.AP BONIO MSZANA

1.AP 21 KRAKÓW I

1.  OKS BRZESKO   

2.ORLIK OLKUSZ

2.KMITA ZABIERZÓW

2.BOREK I KRAKÓW

2.AP GORSZKOW I

3.WANDA N H

3. AP 21 II KRAKÓW

3. AP PROGRES I

3.AP MAŁA  GWIAZDA

4.WAWEL

4.AP MAM TALENT

4.BRONOWIANKA A

4.PRĄDNICZANKA II

5.BRONOWIANKA  B

5.BOREK II

5.JADWIGA

5.KS POLONIA I

6.PROKOCIM KRAK

6.PRĄDNICZANKA I

6.TS WISŁA I

6.AP POGÓRZE GDÓW

7,              -

 7.KS ORZEŁ P W              

              -

 7.              -

Rozmieszczenie zespołów rocznik:  2008 r  w grupach. - 01.06.2014 r. /2x10.00 min/

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

BOISKO

TRAWIASTE „D”

nr IV

MINI BOISKO 29 - 30

MINI BOISKO 29 - 30

MINI BOISKO 31 - 32

MINI BOISKO 31 - 32

GRUPA 15

GRUPA 15a

GRUPA 16

GRUPA 16a

ROCZNIK 2008

ROCZNIK 2008

ROCZNIK 2008

ROCZNIK 2008

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 8.40

ZBIÓRKA DRUŻYN 11.40

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 9.00

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW 12.00

1.BRONONOWIANKA A

1.KS BOREK I

1.AP MAM TALENT

1.KMITA ZAB II

2.AP 21 KRAKÓW

2.RKS GARBARNIA

2.AP GORSZKOW

2.AP MAŁA GWIAZDA

3.KS CLEPARDIA

3.KMITA I ZABIERZÓW

3.PRĄDNICZANKA

3.KS BOREK II

4.AS PROGRES I

4.OKS BRZESKO

4.TS WISŁA III

4.BRONOWIANKA B

5.ORLIK OLKUSZ

5.AS PROGRES II

5.BOREK III

-

6.TS WISŁA I

6.TS WISŁA II

6.KRAKUS SWOSZOWICE

-

 


24.05.2014  Turniej Skrzatów  oraz kadry Mam  z Okazji Dnia Matki wszystkich zrzeszonych ,,O Puchar Burmistrza Brzeska G.Wawryki''.

 

 

                              Turniej w Łapanowie 2007 i młodsi

 

                      ,,O Puchar Firmy  Hydrosprzęt'' 2014

       Fotogaleria >>>    również w galerii zdjęć Oks                                       

       Relacja wideo >>>    

 

                              Turniej rocznika 2006 i młodsi w Brzesku 2014

                       


 

 Zdjęcie

 

 

                    Zdjęcie

 

                      Zdjęcie

PROGRAM ZAJĘĆ W II TYGODNIU FERII ZIMOWYCH

10 do 14 luty 2014

11 luty 2014

Zbiórka o godz. 10.00 w Centrum Edukacji Dziecięcej „Lililand” w Brzesku, przy ul. Pomianowskiej 7. Zabawy i figle do godz. 12.00.Koszt pokrywa Rada Rodziców.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 luty 2014

Turniej wewnętrzny grupy Skrzatów. Zbiórka o godz. 13.05 na hali

przy ZSP Nr 1 na ul. Czarnowiejskiej. Każdy uczestnik otrzyma medal.

Czas trwania Turnieju od 13.15 do 14.15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Noworocznym w Łapanowie ,,O Puchar Firmy  Hydrosprzęt''

Szkółka Piłkarska B&T rozpoczęła II edycję corocznych turniejów halowych. Rozgrywki zainaugurowała najmłodsza grupa 2007/2008 Skrzaty.W turnieju wystąpiły 4 zespoły: Szkółka Piłkarska B&T Trzciana, Garbarnia Kraków,Okocimski Brzesko,Orkan Szczyrzyc. Na zawody nie dotarły zespoły Krakusa Swoszowice, Albertusa Krakow, Pogórza Gdów, Szkółki Piłkarskiej Mordarka.Mecze grano systemem każdy z każdym mecz i rewanż,było bardzo dużo emocji spotkania trzymały w napięciu do samego końca,chłopcy walczyli dzielnie. Widać było że zespoly są pod dobrą opieką trenerską.W tym turnieju nie wynik, ani zajęte miejsce liczyła się dobra zabawa i radość każdego małego piłkarza.Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, każda drużyna puchar,oraz dyplomy.Sponsorem nagród turnieju Skrzatów 2014 była Firma Hydrosprzęt z Łąkty Dolnej.Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom ,opiekunom za przybycie oraz gorący doping..(info Babral & Tabak Szkółka Piłkarska )

SKRZATY:

10 luty 2014

Rocznik 2007/2008 – 

 Powołani:Sułek Milan,Turlej Brunon,Barczyk Szymon,Gicala Oliwier,Okas Jakub,Kliś Szymon,Gut Kacper,Sowa Kacper,Czernecki Jakub,Fedek Dawid.Powołani zabierają obuwie sportowe halowe,ochraniacze,picie,pożywienie(stroje klubowe ,zabiera trener)

 

DRUŻYNY

1

B&T TRZCIANA -OKS  0-1

2

SP MORDARKA

3

KRAKUS SWOSZOWICE

4

GARBARNIA KRAKÓW-OKS  0-1

5

ALBERTUS KRAKÓW

6

OKOCIMSKI BRZESKO

7

ORKAN SZCZYRZYC-OKS 0-1

8

POGÓRZE GDÓW

Założenia regulaminowe:

Liczba drużyn: 8

Liczba zawodników w turnieju: 8-12

Na boisku: 5 graczy w polu + bramkarz

Czas trwania meczu: 10 minut bez zmiany stron

Zmiany: hokejowe

System rozgrywek: każdy z każdym

Ustalenie kolejności w Turnieju:a/ zdobyte punkty

b/ bezpośredni mecz

c/ różnica bramek

d/ większa ilość strzelonych bramek

e/ rzuty karne po 3 z 7 m (ew. do pierwszej przewagi)

f/ przy3 i więcej mała tabelka między zainteresowanymi

Puchary: dla wszystkich drużyn

Medale: dla wszystkich zawodników uczestniczących w turnieju

Dyplomy: dla wszystkich drużyn

W programie: woda i posiłek dla wszystkich drużyn (zawodnicy i trener)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kalendarium

21

12-2014

niedziela

22

12-2014

pon.

23

12-2014

wtorek

24

12-2014

środa

25

12-2014

czwartek

26

12-2014

piątek

27

12-2014

sobota

Losowa galeria

IMPREZY INTEGRACYJNO-SPORTOWE
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 261, wczoraj: 257
ogółem: 170 779

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Sport.pl